Hogenhout Logistiek groeit!

Eind 2022 hebben wij de eerste fase (hal) van ons nieuwe hoogbouw warehouse in gebruik genomen en sinds mid 2023 is ook de tweede hal volledige operationeel. Hierdoor is onze opslagcapaciteit flink uitgebreid.

Daarnaast hebben wij twee LZV’s (Langere en Zwaardere Vrachtautocombinaties) aan ons wagenpark toegevoegd en zijn er ook nieuwe chauffeurs gestart. Dit betekent dat we ook onze transportcapaciteit hebben kunnen uitbreiden.

Deze groei gaat gepaard met een verdere uitbreiding en professionalisering van ons team, waar wij in 2022 al een begin mee hebben gemaakt middels het aannemen van een accountmanager. Ons team staat klaar om u zo goed mogelijk van dienst te zijn.

 

U bent van harte welkom om bij ons langs te komen om kennis te maken en een kijkje te nemen in ons nieuwe warehouse. Wij komen ook graag bij u langs om onze huidige of potentiële samenwerking verder te bespreken in het licht van onze groei.

hogenhout warehouse